Top 10 witryn sieci Web dla użytkowników programu Dial-up

Top 10 witryn sieci Web dla użytkowników programu Dial-up

1. Google.com. Ta strona może wygrać nagrodę za najbardziej przyjazne programu dial-up. Jest to najjaśniejszy strony sieci Web, które można znaleźć. Istnieją żadne obrazy nieporęczne, reklamy lub banery, które odbędą się w twój cenny czas. Google jest obecnie góry najbardziej używane witryny na całym świecie i oferuje niezliczoną ilość wolnych zasobów. Najbardziej popularnych funkcji, oczywiście, jest wyszukiwarka. Każdy temat można sobie wyobrazić można wyszukiwać, wpisując wybór słów kluczowych w pasku wyszukiwania. Od misie do najlepszych hoteli we Francji Google ma odpowiedź czeka na Ciebie! Spędził lata w branży wyszukiwarek i są stale wymyślanie sprawdź moją stronę nowych sposobów, aby przynieść najbardziej pomocne, istotne i przydatne strony internetowe przed ich wyników wyszukiwania. Zaoszczędzić jeszcze więcej czasu, klikając przycisk „Szczęśliwy traf”. To automatycznie przekieruje Cię do strony wyników wyszukiwania numer jeden dla wyszukiwania.

2. Gmail.com. Jest to serwis e-mail dostarczane przez Google.com. Jeśli chodzi o funkcje i układ to nie różni się zbytnio od innych serwerów pocztowych wolna, jak człowiek poczta i Hotmail. Powodem tej strony jest przyjazny dla programu dial-up jest ponieważ oferuje i „HTML Veiw”. W zasadzie to łatwiej załadować wersję serwera poczty. Użytkownicy programu Dial-up mogą korzystać z wygody szybsze wczytywanie strony.

3. więcej pomocnych wskazówek Download.com. Jest to najszybszy sposób na dostęp do niezliczonych pobrań, które są potrzebne dla danego komputera i programu dial-up service. W rzeczywistości wiele razy gdy go pobrać coś z innej strony, faktycznie przekierowanie do tej strony. Zaoszczędzisz czas będzie prosto tutaj! Oto kilka pobrań, które większość użytkowników telefonowania szukać:

* AVG Antivirus, darmowa wersja. Wystarczy przejść do sekcji „Najbardziej popularnych programów” i ty znajdziesz u góry. Ten program antywirusowy jest przydatne dla każdego, kto chce prosty, szybki i łatwy program ochrony Internet. Pobieranie i aktualizacje dla AVG są mniejsze niż innych programów antywirusowych, więc nie jest to strona internetowa tutaj niemożliwe pobrać je na połączenia dial-up.

* Pobierz menedżerów. Przydatne programy te pomagają z jednym z największych problemów programu dial-up: coraz odłączony podczas pobierania dużych plików. Istnieje kilka menedżerów pobierania dostępnych na Download.com, które pomogą Ci uniknąć konieczności ponownego uruchamiania pobierania w przypadku rozłączenia.

4. Modemhelp.net. Ta witryna oferuje dziesiątki zasobów do telefonicznego użytkowników. Może być nieco zaawansowane dla początkujących użytkowników komputera. Strona listy typowych błędów programu dial-up i kilka sposobów rozwiązania problemu. Jest on używany przez techników programu dial-up, którzy wspierają klientów programu dial-up z wspólnej (i nie tak powszechne) błędy, które mogą wystąpić z programu dial-up.

5. zobacz co znalazłem Nextag.com. Ta strona jest wspaniałym źródłem dla usługi programu dial-up. Potrzebujesz nowego modemu? Szukaj tutaj wiele marek, ceny i funkcje. Można również porównać jego cenę wśród sprzedawców i wybrać taką, która będzie dla Ciebie!

6. Newegg.com. Tutaj jest doskonałym źródłem informacji dla wszystkich Twoich potrzeb dial-up i komputera. Oferują one Świetne ceny na modemy, sprzęt komputerowy, nawet gry, które są zgodne z programu dial-up! To jest preferowanym miejscem wielu techników komputerowych.

7. Addictinggames.com. Jest to jeden z największych kolekcji gier online. Wielu z nich są przyjazne programu dial-up. Istnieje wiele kategorii do wyboru.

8. GTDS.com. Innej NEUROSHIMY. Ten jeden ma link specjalnie dla gry „dial-up przyjazne” dla różnych gier, które na pewno powala.

9. Bidz.com. Tu jest pewien wielki umiejscowienie, który działa dobrze z dial-up dla Państwa unikalne potrzeby zakupów. Wiele takich jak Ebay, tym miejscu licytacji doda 30 sekund na zegarze po złożeniu oferty, więc nie stracisz aukcji od ładowania strony powolny.

10. Lite.Facebook.com. Ten spinoff zawsze popularny Facebook.com jest świetny sposób, aby nadążyć z social networking na połączenia dial-up. To strony są czystsze, z mniej Dodatki i reklamy, które zatykają pasma telefonicznego. Możesz nawet wyświetlać zdjęcia szybciej na Facebook Lite. Wszystko jest skompresowany i skondensowane jest idealny dla programu dial-up.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>